שאלה?
לכל שאלה נוספת אנא השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם בהקדם.
שם:
טלפון:
אמייל:
רציתי לשאול:
שלח
שוזרים העצמה
אור ופרח- מכללה לפרחים
הצעת מחיר
שמור ברשימה שלי
שירות לקוחות

סדנה ייחודית במרכזה כל משתתף לומד איך משפיעים צבעים ופרחים על חייו ע"י יצירת סידור פרחים אישי. כל משתתף בוחר את הפרחים והצבעים אליהם הוא מתחבר ולומד את המשמעות החבויה מאחוריהם. 
את החיבור לעולם הארגוני מציעה צופית רוזן, מטפלת בפרחים ושופטת מטעם ההתאגדות הבריטית לשזירה, כסדנאות שתעזורנה לאתר וטפל דרך הפרחים באינטראקציות המשפיעות על הפרט ועל הצוות במקום העבודה.
צופית והפרחים יאתרו את המנהל בעל הצורך לשלוט ואת העובד שחש תסכול ועכבות מכך, וצופית תציע פתרונות לאיזון של השניים. אחרי הכל, לפרחים יש השפעה על כולנו- החמנייה תשרה שמחה, אור ותקווה ופרח ההיפריקום, יסייע בהבעת רגשות.

צופית רוזן, מעצבת פרחים מוסמכת בעלת דיפלומה בינלאומית (N.D.S.F) ושופטת מטעם ההתאגדות הבריטית לשזירת פרחים, מאמינה שהפרחים הם גם מקור לריפוי וטיפול. בבית הספר "אור ופרח" היא מפעילה סדנאות וקורסי שזירה ועיצוב אינטראקטיביות. בנוסף לידע המדוקדק על כל פרח ופרח, באמתחתה של צופית גם השכלה וניסיון בלימודי חינוך, הנחיית קבוצות בשילוב אומנות, טיפול באור, צליל וצבע ובריפוי באמצעות תמציות פרחים. במכללה שהקימה, משלבת צופית את כל הידע העצום הזה לטובת החיבור בין פרחים ואנשים.

עוד מוצרים מעסק זה...
שם השדה:
שם השדה:
שם השדה:
שם השדה:
סגור
WELCOME
ברוכים הבאים למועדון הלקוחות של קרינולינה.
אם כבר נרשמתם, הזינו את פרטי ההתחברות. אם אין ברשותכם פרטי התחברות, לחצו על משתמש חדש והכניסו איכות חדשה של תרבות פנאי לארגון שלכם.
*המועדון מורכב ממקבלי החלטות בארגונים בלבד.
שם משתמש
סיסמא
רישום לאתר
* שם מלא
* תפקיד
* חברה
* כתובת מייל
* טלפון
קבלו הצעת מחיר
על מנת לקבל הצעת מחיר, מלאו את הפרטים הבאים:
שם:
טלפון:
אמייל:
נא לציין כמות:
שלח
שירות לקוחות
לכל שאלה נוספת אנא השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם בהקדם.
שם:
טלפון:
אמייל:
רציתי לשאול:
שלח