שאלה?
לכל שאלה נוספת אנא השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם בהקדם.
שם:
טלפון:
אמייל:
רציתי לשאול:
שלח
השעון המעורר
לילך ברנדה
הצעת מחיר
שמור ברשימה שלי
שירות לקוחות

את מחכה לסופשבוע. אתה מחכה לפרישה. ההיא מחכה שהילדים יגדלו וההוא מחכה שתסתיים תקופת ההמתנה. כולנו מחכים כל הזמן ל"רגע הנכון", אבל החיים לא מחכים לשום דבר.

את השעון המעורר הזה לא תוכלו לעצור, וגם לא תרצו. הצלצול שלו ימשיך להדהד לכם בראש ויזכיר לכם שעליכם להתעורר, לחיות את החיים ולהבין שכל רגע ורגע הוא "הרגע הנכון".  

לילך ברנדה, מאמנת מנהלים וצוותים בארגונים ומנחת סדנאות, נולדה פעמיים. בפעם השנייה היא החליטה לחיות. באמת לחיות. הסיפור שלה הוא אותו שעון מעורר. זהו סיפורה של אשה, רעיה, אמא ואשת עסקים שכל תחום בחיים הפך לאתגר עבורה. היא מוגדרת כנכה 98% אבל אף אחד מהמנהלים שלה לא ידע מעולם על נכותה. מנהלת השכר בארגונים בה עבדה מעולם לא נדרשה לפנות לביטוח הלאומי לדרוש את הטבות השכר והרכב שלה מעולם לא חנה בחניית הנכים הסמוכה.

לילך הוגדרה כצמח, אך מדברת על צמיחה. נאלצה להפסיק את לימודי הדוקטורט בשל מצבה, אך לימדה את כל הדוקטורים סביבה את השיעור האמתי של החיים. עברה 24 הפריות אך מדברת על הפריה אמתית, על קצירת הפירות האישיים של כל אחד מהמאזינים.

ההרצאה של לילך עוסקת במוטיבציה. בהנעה תוך הנאה. היא נוגעת בכל אחד באופן אישי ובמקביל מעצימה את הארגון כולו, מסך הפרטים שבו. מאפשרת לכל אחד לבחור מחדש את תפקידו, את מקומו במערכת ואת מיקסום יכולותיו.

כל תחום בחייה יוצא מגבולות הסטנדרט אך מייצר סטנדרטים חדשים לחיים. גם אופן הסיפור עצמו. ההרצאה בנויה כתהליך בן שלושה שלבים ומסופר פעמיים, באופן המציג את שתי הדרכים לחיות- החיים והזכות לחיות.

ואת השאר נשמור להרצאה. 

עוד מוצרים מעסק זה...
שם השדה:
שם השדה:
שם השדה:
שם השדה:
סגור
WELCOME
ברוכים הבאים למועדון הלקוחות של קרינולינה.
אם כבר נרשמתם, הזינו את פרטי ההתחברות. אם אין ברשותכם פרטי התחברות, לחצו על משתמש חדש והכניסו איכות חדשה של תרבות פנאי לארגון שלכם.
*המועדון מורכב ממקבלי החלטות בארגונים בלבד.
שם משתמש
סיסמא
רישום לאתר
* שם מלא
* תפקיד
* חברה
* כתובת מייל
* טלפון
קבלו הצעת מחיר
על מנת לקבל הצעת מחיר, מלאו את הפרטים הבאים:
שם:
טלפון:
אמייל:
נא לציין כמות:
שלח
שירות לקוחות
לכל שאלה נוספת אנא השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם בהקדם.
שם:
טלפון:
אמייל:
רציתי לשאול:
שלח