שאלה?
לכל שאלה נוספת אנא השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם בהקדם.
שם:
טלפון:
אמייל:
רציתי לשאול:
שלח
בועות, בועות – הרצאה בקצף אחר
מדע בצלחת
הצעת מחיר
שמור ברשימה שלי
שירות לקוחות

מדוע בשמפניה יש בועות? מדוע הבועות בקוקה-קולה גדולות יותר מהבועות בבירה, ומדוע אלה שבשמפניה קטנטנות? מדוע כשפותחים בקבוק או פחית תוססת נשמע "פסססס" ולפעמים גם יוצא קצף? ומה הקשר בין מי סודה לסוכריות קופצות? איך נקבל קצף חלבון יציב? איך מכינים חביתה במכונת אספרסו? מה זאת קצפת שוקולד? ומה קורה לקצף במיקרוגל? על זאת ועוד בהרצאה תוססת על משקאות מבעבעים וקצף במטבח. עוד על ההרצאות כאן: http://food.walla.co.il/item/2817497

מדע בצלחת הוא הבלוג המצליח של ד"ר נעמי זיו בו היא כותבת, על קצה המזלג, על השינויים הכימיים המתרחשים... אצלנו בצלחת. את ה"ניסויים" שעורכים שפים במסעדות, רופאי אליל בשבטים קדומים וגם כל אחד מאיתנו במטבחו הפרטי, מסבירה נעמי בקלילות ובלווי הדגמות בהרצאותיה.

לנעמי שלושה תארים בכימיה וביואינפורמטיקהושנים של עבודה במעבדות בישראל,בסן דייגוובבפאלו. את הידע והניסיון שצברה, היא משלבת עם אהבתה למטבח.
כמו כל חוקר, הבוחן שוב ושוב את תוצאות הניסוי, נוגעת נעמי בסוגיות שעשויות לשנות תפיסות והרגלים; מה יוצר את הקצף של הקפוצ'ינו? מדוע האוכל במטוסים תפל? מה ההבדל בין הוספת מלח לתבשיל בהתחלה או בסוף? למה ערק הופך לבן במגע עם מים? וכיצד משתנה טעמנו עם מצב הרוח והגיל?

ההרצאות של "מדע בצלחת" מתאימות  לכל קהל יעד, החל בקהל הרחב, והמשך בקהל מקצועי מתחומי הקולינריה או חוקרים ומדענים כמו כן אפשר לשלב בהרצאות הדגמות וטעימות של שוקולטייר, אופה או שף מהשורה הראשונה. 

עוד מוצרים מעסק זה...
שם השדה:
שם השדה:
שם השדה:
שם השדה:
סגור
WELCOME
ברוכים הבאים למועדון הלקוחות של קרינולינה.
אם כבר נרשמתם, הזינו את פרטי ההתחברות. אם אין ברשותכם פרטי התחברות, לחצו על משתמש חדש והכניסו איכות חדשה של תרבות פנאי לארגון שלכם.
*המועדון מורכב ממקבלי החלטות בארגונים בלבד.
שם משתמש
סיסמא
רישום לאתר
* שם מלא
* תפקיד
* חברה
* כתובת מייל
* טלפון
קבלו הצעת מחיר
על מנת לקבל הצעת מחיר, מלאו את הפרטים הבאים:
שם:
טלפון:
אמייל:
נא לציין כמות:
שלח
שירות לקוחות
לכל שאלה נוספת אנא השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם בהקדם.
שם:
טלפון:
אמייל:
רציתי לשאול:
שלח